Tento obchod používa cookies a iné technológie, aby sme mohli neustále zlepšovať Vaše skúsenosti na našej stránke. Pokračovaním na stránke s tým súhlasíte.

Navigácia

Posledné články

 • Detský screening zrakovej ostrosti
  Detský screening zrakovej ostrosti
  690 Zobrazenia Obľúbené

  Staráme sa aj o oči tých najmenších a najdrahších. Deti, takisto ako aj dospelí, potrebujú vidieť dobre. O to viac, že sa v útlom veku do cca. 6-tich rokov života formuje aj zrakový vnem, zraková dráha (nervové prepojenie sietnice a zrakového centra v mozgu) a pohybové a akomodačné reflexy očí. Preto chceme rodičom pomôcť a ponúkame screening dioptrií, cylindrov a odchýliek aj s odborným výkladom a odporučením.

  Čítať viac
 • Očná jóga
  Očná jóga
  456 Zobrazenia Obľúbené

  Čo je to očná jóga a ako na to? Znie to ako pokus o vtipné slovné spojenie, ale vtip začína až potom, ako túto metódu zavediete do každodenného života.

  Čítať viac
 • Prečo nevidíme farby rovnako ostro
  Prečo nevidíme farby rovnako ostro
  365 Zobrazenia Obľúbené

  Vnímanie ostrosti predmetov a nápisov rôznych farieb sa môže líšiť. Značne na to vplývajú aj farebné filtre v dioptrických sklách, ako napríklad šoférske žlto-hnedé odtiene. Už ste niekedy videli neónový nápis v modrej, alebo zelenej farbe, ktorý ste ledva prečítali a pritom okuliare nenosíte?

  Čítať viac
 • Vitajte na novej stránke ZOOM optiky
  Vitajte na novej stránke ZOOM optiky
  288 Zobrazenia Obľúbené

  V tomto blogu Vám prinášame náhľad do každodenného života v ZOOM optike. Nájdete tu zaujímavé myšlienky, názory, ako aj odkazy na iné blogy a stránky. Verím, že sa Vám obsah bude páčiť a nájdete tu cenné informácie.

  Čítať viac
Showing 1 to 4 of 4 (1 Page)