Táto stránka používa cookies na zlepšienie služieb. Pokračovaním na stránke súhlasíte s ich využitím.
Prečítajte si sekciu o ochrane osobných údajov o rozsahu a spôsobe spracúvania.

Navigácia

Posledné články

 • Rozhovor pre portál Akobuk.sk - miesto plné zdravia, tipov a trikov pre zdravý životný štýl
  Rozhovor pre portál Akobuk.sk - miesto plné zdravia, tipov a trikov pre zdravý životný štýl
  29 Zobrazenia Obľúbené

  Čo je to dobré videnie? Ako sa vysporiadať so zhoršeným zrakom na pracovisku a doma? Aké sú príznaky zhoršeného videnia a unavených očí?

  Čítať viac
 • Zdravé oči (nie len) na pracovisku
  Zdravé oči (nie len) na pracovisku
  46 Zobrazenia Obľúbené

  Panuje doba moderná. Mnohé profesie vyžadujú denne 8 a viac hodín práce s počítačom. Tá môže byť pre náš zrak namáhavá. Okrem toho si po práci často sadáme k televízii, alebo berieme do rúk telefón či tablet. Povieme si preto ako zlepšiť komfort našich očí na pracovisku, ako a prečo by sme mali posilňovať svaly oka a ako na naše oči vplýva modré svetlo.

  Čítať viac
 • Transitions fotochromatické sklá GEN 8
  Transitions fotochromatické sklá GEN 8
  510 Zobrazenia Obľúbené

  Fotochromatické zafarbovacie sklá už nejakú dobu patria do základnej ponuky dioptrických skiel a sú riešením hlavne pre ľudí, ktorí chcú mať všetko v jednom. Materiály a prímesy týchto skiel sa od seba líšia a pokročilými technológiami a výskumom sa vyvinuli jedny z najdokonalejších zafarbovacích skiel doteraz. Značka Transitions vydala ôsmu generáciu skiel, ktoré prekvapujú po vešetkých stránkach.

  Čítať viac
 • Detský screening zrakovej ostrosti
  Detský screening zrakovej ostrosti
  1001 Zobrazenia Obľúbené

  Staráme sa aj o oči tých najmenších a najdrahších. Deti, takisto ako aj dospelí, potrebujú vidieť dobre. O to viac, že sa v útlom veku do cca. 6-tich rokov života formuje aj zrakový vnem, zraková dráha (nervové prepojenie sietnice a zrakového centra v mozgu) a pohybové a akomodačné reflexy očí. Preto chceme rodičom pomôcť a ponúkame screening dioptrií, cylindrov a odchýliek aj s odborným výkladom a odporučením.

  Čítať viac
 • Očná jóga
  Očná jóga
  1769 Zobrazenia Obľúbené

  Čo je to očná jóga a ako na to? Znie to ako pokus o vtipné slovné spojenie, ale vtip začína až potom, ako túto metódu zavediete do každodenného života.

  Čítať viac
 • Prečo nevidíme farby rovnako ostro
  Prečo nevidíme farby rovnako ostro
  711 Zobrazenia Obľúbené

  Vnímanie ostrosti predmetov a nápisov rôznych farieb sa môže líšiť. Značne na to vplývajú aj farebné filtre v dioptrických sklách, ako napríklad šoférske žlto-hnedé odtiene. Už ste niekedy videli neónový nápis v modrej, alebo zelenej farbe, ktorý ste ledva prečítali a pritom okuliare nenosíte?

  Čítať viac
 • Vitajte na novej stránke ZOOM optiky
  Vitajte na novej stránke ZOOM optiky
  487 Zobrazenia Obľúbené

  V tomto blogu Vám prinášame náhľad do každodenného života v ZOOM optike. Nájdete tu zaujímavé myšlienky, názory, ako aj odkazy na iné blogy a stránky. Verím, že sa Vám obsah bude páčiť a nájdete tu cenné informácie.

  Čítať viac
Showing 1 to 7 of 7 (1 Page)