oprava okuliarov
Vymeňte svoje staré okuliare za nové. Prineste nám Vaše staré rámy, ktoré už nepoužívate a získajte zľavu na nové až do 36€. Ak doma opatrujete zbierku, s ktorou si neviete rady, tak ich môžte v tejto akcii použiť ako priamu zľavu na niečo rozumné. Rozhodujete sa už dlhšiu dobu o výmene rámu za niečo aktuálnejšie a štýlovejšie? V tom prípade Vám rozhodovanie ešte zjednodušíme.

Prečo vymeniť staré okuliare za nové?

  • Na nový rám máte znovu 2-ročnú záruku
  • Nové okuliare majú modernejší vzhľad
  • Nové dioptrické sklá sú znovu bez škrabancov a pohľad máte znovu kryštáľovo čistý
  • Staré okuliare rozložíme na jednotlivé materiály a ekologicky Vás ich zbavíme

+ zľava na nové až do 36€!

Ako výmena funguje?

Navštívte naše prevádzky a prineste so sebou Vaše staré okuliare. Môžete vziať jedny, alebo aj všetky, ktoré sa Vám doma povaľujú. Čím viac rámov a čím lepší stav mechanických súčiastok, tým vyššia je zľava. Pritom vôbec nezáleží na tom, či je rám kovový, titanový, alebo plastový. Takmer všetky rámy obsahujú prepoužiteľné súčiastky. Výnimkou sú len eurové okuliare z nákupných centier, ktoré sú príliš nekvalitné na výkup a nemajú takmer žiadnu hodnotu. Ale aj z nich sa dá niečo zachrániť.

Nové okuliare sú istota!

Používate ich denne? Neriskujte, že ostanete bez..

Šetrite životné prostredie

Tak, ako doma triedite odpad, pretože obsahuje plasty, kovy a iné materiály, takisto sa aj okulaire skladajú z najrôznejších materiálov, ktoré sa od seba dajú oddeliť. Našou snahou je zmierniť dopad konzumnej spoločnosti na životné prostredie a to aj v oblasti očnej optiky. Okuliare sa síce zdajú malé a nepodstatné, ale je to len úhol pohľadu. Rozdelením na jednotlivé súčiastky jednak nemiešame odpad medzi sebou a navyše prepoužiteľné súčiastky znovu doplnia niekoho opravené okuliare, ktoré taktiež zatiaľ nemusia putovať do smetí.